Imprezy okolicznościowe

Posiadamy dwie sale: kameralną, która pomieści do 15 osób i główną, gdzie spokojnie rozgości się do 40 osób. Zmieści się  niej długi stół dla gości oraz prezydialny dla pary młodej, świadków, rodziców bądź innych jubilatów dzięki czemu możecie tutaj zorganizować chrzciny, pierwszą komunię, wesele oraz różne jubileusze czy rodzinne obiady i uroczystości.

Gwarantujemy pełną swobodę i prywatność, ponieważ restauracja na czas wynajmu lokalu jest nieczynna. Odbywa się w niej organizowana impreza bez udziału osób postronnych, dzięki czemu możecie świętować w spokoju i radości. Zapewniamy kompleksową organizację już od wystroju sali w postaci zasłon, nastrojowego podświetlenia, świeżych kwiatów oraz ozdób na siedziskach czy talerzach. Każdy gość poczuje się u nas wyjątkowo i zje smaczne dania, które zapadną mu na długo w pamięci.

Posiadamy idealne sale do organizacji imprez okolicznościowych w Bydgoszczy.  Napisz do nas lub zadzwoń, zapytaj o wolny termin i zarezerwuj salę już dzisiaj. Ustalimy menu oraz inne szczegóły i możesz świętować z najbliższymi w naszych skromnych progach.